דיי - بكفي

אפליקציה לדיווח על בריונות ואלימות 

Phone Screen
d0a1eca7-4860-43f6-81e1-179df2233f04__4_-removebg-preview.png
download-apps-button-google-play-and-app-store-vector.jpg
download-apps-button-google-play-and-app-store-vector.jpg
Paint Splash

לגבי האפליקציה

על פי סקר של עיתון מעריב שנעשה ב2018 87% מתלמידי כיתות א' עד ו' ספגו אלימות מילולית, כאשר רק 30% מהם השיבו כי הם פונים להוריהם, בעוד ש-19% לא מדווחים על כך לאיש, 24% מספרים לחברים מהכיתה, ורק 16% מדווחים למורי. ולפי מחקר אחר, חלק גדול מהתלמידים לא מדווחים לא ההורים ולא למורים בגלל פחד לספוג אלימות עוד פעם או בגלל איגו, כמובן גם תלמידים אחרים לא מדווים בגלל פחד שיכנסו למעגל האלימות גם הם. ומפה ומנקדות אחריותנו כלפי התלמדים  והחברה, התחלנו לקדם פרויקט טיכנולוגי שיפטור את הבעיה, וישפר את המציאות, הפיטרון הוא אפליקציה דיווח אנונומית, שפתוחה לכל הקהל, ובה תלמיד יכול לדיווח על מקרה אלימות כלפיו או כלפי אחרים באופן אנונומי מולחט !, אפילו אנחנו המתכנתים לא יכולים לדעת מי הוא !, הדיווח הזה יגיע לאיש קשר שבית הספר בוחר אותו , ואז בית הספר יפעל בהתאם.


האפליקציה גם כוללת אפשרות של שיתוף פרויקטים וקמפיינים בין בתי ספר בנושאים אלו, לדוגמה אם בית ספר עשה סדרה למינעת הטרדות מיניות אז במקום שהמידע הזה יהיה רק זמין לתלמידיו, הוא יהיה זמין לכלל התלמידים, האופציה הזאתי לא רק מגדילה ומרחיבה קהל, גם נותנת לבתי הספר אפשרות לשתף רעיונות ולפעול ביחד.
 

חשוב לציין שהחברה לא רוצה שום תקציב, מימון או אפילו הערכה, אנחנו פועלים מתוך אחריות ואפילו כאב ! . האפליקציה תעבוד בשיתוף פעולה עם איש קשר מכל מוסד, והמטרה שלה היא לקבל דיווחים על אלימות, בריונות והטרדה בבתי הספר בצורה אנונימית, כך שאיש הקשר יכול לטפל בבעיה בלי לדעת מי דיווח, זה יפטור את בעיית הפחד ואצל תלמידים.

 

לבירורים ומידע נוסף
צור קשר

תודה שפנית אלינו

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn